Fizjo trzyMamy
O nas
Fizjo trzyMamy
Poznaj Naszych specjalistów:
Specjaliści

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Paulina Mróz
Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie zakresie fizjoterapii uroginekologicznej (kiedyś okołoporodowej). Specjalizacją, a zarazem pasją jest tematyka dotycząca kobiet na etapie planowania ciąży lub w wspomaganiu (nie)płodności, kobiet w ciąży, rewitalizacji poporodowej, jak również dla młodych kobiet borykających się z dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy, czy z endometriozą.
Posiadam liczne kursy w zakresie fizjoterapii w ginekologii i położnictwie wykorzystując techniki osteopatyczne co potwierdzają certyfikaty. Posiadam wieloletnie doświadczenie w masażach leczniczych/ terapii bólu z elementami osteopatii, w terapii nietrzymania moczu i obniżeń narządów rodnych, terapii blizn, terapii rozejścia mięśnia prostego brzucha oraz w terapii wspomagającej płodność. Moją ambicją jest zapewnienie kompleksowej opieki. Prowadzę również warsztaty z zakresu nauki masażu dla par w ciąży dotyczący masażu porodowego wraz z prądami Tens jako niefarmakologiczny sposób łagodzenia bólu porodowego.
Jestem również doradcą chustonoszenia ClauWi® oraz prelegentką na warsztatach Planeta Dziecko oraz Świadoma Mama, Warsztaty dla studentów AWFu. Współpracuję m.in z Fundacją, Centrum Inicjatyw Rodzinnych oraz jestem Partnerem Karty Dużej Rodziny Miasta Poznań.
Moje profesjonalne i kompleksowe podejście potwierdzają zdobyte certyfikaty oraz ciągły rozwój w swojej specjalizacji, ponieważ wyznaję zasadę, że nie można stać w miejscu.
Prywatnie mama Marcelinki i Kalinki, miłośniczka książek oraz tańca 😉

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Alicja
Zajmuje się terapią kobiet na każdym etapie życia, m.in w ciąży, które borykają się z różnymi dolegliwościami i dysfunkcjami w tym szczególnym okresie. Po porodzie pomagam kobietom wrócić do formy poprzez terapię rozejścia mięśni prostych brzucha oraz terapię uroginekologiczną m.in. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów rodnych, nadmierne napięcia w obszarze miednicy. Bardzo ważna jest dla mnie również praca z bliznami, które oddziałują na inne części ciała.
Zwracam szczególną uwagę na ruch i ćwiczenia, które są dla mnie nieodłączną techniką w terapii. Jestem również fanką treningu funkcjonalnego i staram się wprowadzać jego elementy do terapii. Fascynuje mnie tematyka połączeń grup mięśniowych pracujących w taśmach anatomicznych.
Swoją praktykę opieram na wiedzy z licznych kursów dotyczących fizjoterapii uroginekologicznej, technik osteopatycznych stosowanych w ginekologii, kompleksowej terapii blizn.
Prywatnie jestem mamą Jagienki . Wolne chwile czas spędzam na treningu lub przy dobrej książce, szczególnie interesuje mnie literatura historyczna.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Natalia
Fizjoterapia kobiet, a w szczególności w okresie okołoporodowym stała się moją pasja już w trakcie studiów, kiedy podczas pisania prac dyplomowych musiałam zagłębić się w temat fizjoterapii uroginekologicznej, co było głównym bodźcem do dalszego rozwoju w tej dziedzinie.
Systematycznie staram się pogłębiać swoją wiedzę, biorąc udział w różnych specjalistycznych kursach, np: masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, fizjoterapia zaburzeń dna miednicy i w połogu, kineziotaping kobiet w ciąży oraz w warsztatach: kompleksowa terapia blizny, vulvodynia okiem fizjoterapeuty czy bolesne miesiączki – od diagnozy do terapii.
W fizjo trzyMamy zajmuję się przede wszystkim opieką kobiet w ciąży oraz po porodzie. Wiem, że ciąża jest to wyjątkowy, ale zarazem fizjologiczny stan w życiu kobiety. Podczas jej trwania w organizmie zachodzi wiele zmian adaptacyjnych, które mogą przyczyniać się do powstawania dolegliwości bólowych, dlatego w swojej pracy skupiam się w szczególności na ich łagodzeniu. Po porodzie zajmuję się terapią rozejścia mięśni prostych brzucha, blizny po cięciu cesarskim oraz z problemami dna miednicy.
Prywatnie pasjonatka dobrej kuchni, sportu i tańca.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Monika
Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej. Pomoc znajdą u mnie kobiety z nietrzymaniem moczu, bólem w obrębie miednicy i obniżeniem narządów miednicy mniejszej. Po porodzie zajmuję się między innymi pracą z brzuchem i mobilizacją blizn, aby wspomagać rewitalizację poporodową i podnosić sprawność młodych mam. Pracuję także z kobietami w czasie ciąży, aby pomóc im jak najlepiej przejść ten okres poprzez utrzymanie sprawności, zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz przygotowanie do porodu.
Ukończyłam wiele kursów o tematyce uroginekologicznej oraz okołoporodowej i stale podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu nie tylko zdobywam nowe umiejętności, ale rozwijam swoją pasję, jaką jest fizjoterapia kobiet. W swojej pracy stawiam na kompleksową pracę z całym ciałem, a szczególną uwagę zwracam na profilaktykę.
Prywatnie jestem pasjonatką podróży, kuchni świata oraz sportu.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Asia
Specjalizuję się w fizjoterapii kobiet na każdym etapie- przygotowanie do ciąży, ciąża, po porodzie, problemy uroginekologiczne w każdym wieku, wsparcie w endometriozie. Zajmuje się też również terapią manualną w zaburzeniach autonomicznego układu nerwowego. Na wizycie staram się stworzyć atmosferę by każda kobieta czuła się wysłuchana i zaopiekowana. Bliski jest mi model biopsychospołeczny gdzie zwracam uwagę nie tylko na sferę ciała. Ciągle rozwijam się na kursach, konferencjach i czytam książki branżowe.
Prywatnie jestem mamą Mai i Jagody, właścicielką psa i 4 kotów oraz miłośniczką książek z zakresu rozwoju osobistego, podcastów i aktywnego wypoczynku.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Kamila
Odkąd pamiętam bliski był mi temat ciąży i macierzyństwa, dlatego pisząc pracę magisterską postanowiłam połączyć fizjoterapię z przygotowaniem do porodu. Fascynuje mnie fizjoterapia uroginekologiczna i w jej kierunku staram się rozwijać, między innymi uczestnicząc w kursach o tej tematyce.
Ukończyłam także kurs z diagnostyki i terapii stawów skroniowo-żuchwowych, ponieważ obserwując i słuchając pacjentek zgłaszających się do gabinetu, uświadomiłam sobie złożoność ludzkiego organizmu oraz zależności pomiędzy częściami ciała, które na pozór nie wydają się być ze sobą związane, jak między innymi dno miednicy i żuchwa.
W Fizjo trzyMamy zajmuję się przede wszystkim dolegliwościami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych, takimi jak na przykład zaciskanie i zgrzytanie zębami, przeskakiwanie żuchwy czy napięciowe bóle głowy, a także masażem kobiet w ciąży i po porodzie oraz terapią bólu.
Prywatnie miłośniczka książek, puzzli, kultury skandynawskiej i cynamonu.

Fizjoterapeutka dziecięca
Natalia
Specjalizuję się w diagnostyce funkcjonalnej i terapii neurorozwojowej noworodków, niemowląt i dzieci starszych. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath. Poza tym w swojej pracy wykorzystuję również elementy innych istotnych metod m.in.: PNF, trójpłaszczyznowej manualnej terapii wad stóp, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, czy elastycznego terapeutycznego tapingu. Holistyczne spojrzenia na małego pacjenta pozwali mi na dobór odpowiedniej terapii. Moja praca to przywilej pomagania Państwa dzieciom w ich rozwoju psychomotorycznym.

Fizjoterapeutka dziecięca
Magda
Swoje życie zawodowe od 2018 roku dzielę między Polskę, a Francję, dzięki czemu świadczona przeze mnie terapia oparta jest na najnowszych, europejskich trendach fizjoterapeutycznych.
Od 4 lat specjalizuję się w pomocy najmłodszym pacjentom zmagającym się z chorobami neurologicznymi, genetycznymi i spektrum autyzmu. Wykorzystuję w pracy terapię NDT-Bobath oraz diagnostykę i terapię integracji sensorycznej. Swoją pracę opieram na terapii funkcjonalnej, dostosowując ją w sposób optymalny do zmieniających się potrzeb Dziecka i Rodziny.
Prywatnie pasjonatka podróżowania oraz rozwoju osobistego.

Położna
Małgosia
Jako Instruktorka Hipnoporodu pomagam kobietom nawiązać kontakt ze swoim ciałem i przygotowuje je do porodu w głębokim relaksie.W życiu prywatnym spełniam się w swojej roli mamy Borysa. Fanka zdrowego odżywiania, życia w harmonii i w zgodzie z natura.
W fizjo TrzyMamy prowadzę Szkołę Rodzenia w praktyce.

Dietetyk kobieca
Asia
Specjalizuję się w poszukiwaniu żywieniowych rozwiązań na kobiece dolegliwości podążając za myślą Hipokratesa „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. W tym też celu nieustannie się rozwijam, uczestnicząc w różnych kursach i warsztatach.
Jestem też absolwentką kursu Dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Połączenie dietetyki akademickiej i wschodniej jest dla mnie bardzo cenne w poszukiwaniu przyczyn problemów zdrowotnych, zaburzeń cyklu czy płodności i opracowywaniu indywidualnych rozwiązań. W swojej pracy wykorzystuję także wiedzę z zakresu działania i zastosowania ziół, którą zdobyłam na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Prywatnie jestem mamą Mikołaja, Joachima i Teosia. Uwielbiam długie spacery, rower i podcasty.

Fizjoterapeutka kosmetyczna
Paulina
Specjalizuję się w wykonywaniu masaży kosmetycznych w tym masażu modelującego sylwetkę. Mam doświadczenie w zabiegach kosmetycznych w celu ujędrniania ciała oraz zmniejszeniu dodatkowych centymetrów w newralgicznych miejscach.
W fizjo trzyMamy zajmuje się masażami i zabiegami pomagającymi wrócić od strony wizualnej do formy po porodzie.
Prywatnie jestem mamą Laurki, pasjonatką jazdy na rolkach oraz zdrowego odżywiania.

Ratownik Medyczny
Radek
Jestem czynny zawodowo Ratownikiem Medycznym pracującym na co dzień w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Laureat III nagrody Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia naukowo – techniczne za program ECMO dla Wielkopolski. Stypendysta II edycji projektu „Liderzy w systemie ochrony zdrowia” organizowanego przez fundację 2065 im. Lesława Pagi wraz Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Wieloletni instruktor szkoleń z zakresu ratowania ludzkiego życia.
W fizjo trzyMamy prowadzę warsztaty grupowe dla Par w ciąży z zakresu pierwszej pomocy u noworodka.
Metody Terapeutyczne
Fizjo trzyMamy
Dostosowanie do Twoich potrzeb
Badania diagnostyczne przeprowadzamy przy użyciu różnych metod terapeutycznych– oto kilka z nich :
Wywiad i edukacja Pacjenta
USG diagnostyka funkcjonalna
USG Sonofeedback
Elektrostymulacja
EMG Biofeedback
Terapia manualna
Hipopresja
Ćwiczenia indywidualne
INDIBA®
Lista Dolegliwości
Fizjo trzyMamy
Lista Dolegliwości

Fizjo trzyMamy
(NIE)PŁODNOŚĆ: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- jak przygotować się do ciąży naturalnej
- pozbycie się dolegliwości bólowych przed planowaną ciążą
- od kilku mc/lat starania o ciążę
- polecenie lekarza ginekologa o skorzystanie z fizjoterapii na płodność
- leczenie niepłodności, co mogę jeszcze zrobić
- niepłodność idiopatyczna, co mogę zrobić
- nie mogę zajść w ciążę
- policystyczne jajniki
- problem z owulacją/ cyklem miesiączkowym
- ból przy współżyciu
- przygotowanie do inseminacji
- przygotowanie do transferu in vitro
- nieudanych kilka prób in vitro, co mogę jeszcze zrobić
- stres związany z zajściem w ciążę
- stres związany z procesem in vitro/inseminacji

Fizjo trzyMamy
ENDOMETRIOZA: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- stwierdzona endometrioza co mogę jeszcze zrobić
- nie mam stwierdzonej endometriozy, ale mam podobne objawy
- blizna po operacji endometriozy, co mogę teraz zrobić
- jak postępować z endometriozą
- jak zmniejszyć dyskomfort przy endometriozie
- lekarz ginekolog zalecił m.in fizjoterapię
- ból przy miesiączce, czy to endometrioza
- ból przy współżyciu
- ból w okolicy podbrzusza
- problem z jelitami/perystaltyką jelit
- zajście w ciążę, a endometrioza
- postępowanie przed operacją/lub zamiast na endometriozę

Fizjo trzyMamy
BOLESNE WSPÓŁŻYCIE: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- ból/ dyskomfort w trakcie / po współżyciu
- ciasno przy wejściu do pochwy
- brak możliwości penetracji przy współżyciu
- kłucie w pochwie przy penetracji
- kłucie w podbrzuszu przy penetracji
- niektóre pozycje są bolesne
- ciągnięcie blizny przy współżyciu
- brak orgazmu dopochwowego
- brak orgazmu łechtaczkowego
- nietrzymanie moczu w trakcie współżycia
- po współżyciu objawy infekcji
- po współżyciu ból podbrzusza
- ból/ dyskomfort przy współżyciu po porodzie

Fizjo trzyMamy
BOLESNA MIESIĄCZKA: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- ból od pierwszej miesiączki
- ból podbrzusza przed miesiączką
- ból 1-2 dnia miesiączki
- ból miesiączki od jakiegoś czasu/nie od zawsze
- ból przy miesiączce, a ginekologicznie wszystko dobrze
- mdłości, omdlenia przy miesiączce
- tabletki p/bólowe nie działają na ból
- ból podbrzusza w trakcie miesiączki
- ból pleców w trakcie miesiączki
- ból nóg/krocza/k. ogonowej w trakcie miesiączki
- problemy z jelitami w trakcie miesiączki
- obfite miesiączki
- skąpe miesiączki
- występujące plamienia
- bolesna owulacja
- kłucie w jajniku na owulację

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: TERAPIA/MASAŻ: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- bóle pod żebrami w ciąży
- zgaga w ciąży
- drętwienia rąk/nóg w ciąży
- puchnące nogi w ciąży
- kłucie w pachwinach w ciąży
- kłucie w podbrzuszu w ciąży
- ciężkość brzucha na koniec dnia w ciąży
- ciężkość w kroczu na koniec dnia w ciąży
- bolesne współżycie w ciąży
- nietrzymanie moczu przy kichaniu, kaszlu w ciąży
- ciągłe parcie na pęcherz w ciąży
- częste infekcje pęcherza moczowego w ciąży
- ból spojenia łonowego w ciąży
- ból spojenia łonowego przy przekładaniu z boku na bok lub na spacerze w ciąży
- lekarz stwierdził rozejście spojenia łonowego w ciąży
- ból k. ogonowej przy siedzeniu w ciąży
- ból biodra przy leżeniu na boku w ciąży
- ból biodra na spacerze/po spacerze w ciąży
- ból biodra przy aktywności fizycznej w ciąży
- ból biodra na co dzień w ciąży
- ból szyi, barków w ciąży
- drętwienie rąk w ciąży
- ból głowy w ciąży
- kłucie w łopatkach w ciąży
- ból lędźwi w ciąży
- ból na dole kręgosłupa z (lub bez) promieniowaniem w ciąży
- ból pośladka w ciąży
- promieniowanie z kręgosłupa do pośladka/nogi w ciąży
- napięte plecy w ciąży
- zatykanie w klatce piersiowej w ciąży
- ciężkość oddechu w ciąży

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: PRZEGLĄD W CIĄŻY : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- rozejście mięśnia prostego brzucha w ciąży, przegląd w ciąży
- z czego skorzystać będąc w ciąży
- pierwsza wizyta w ciąży u fizjoterapeuty
- stożek na brzuchu w trakcie np. wstawania z łóżka
- kłucie w pępku
- USG kresy białej i mięśni prostych brzucha
- czy mam rozejście mięśni prostych brzucha
- od czego zacząć w ciąży przygotowując się do porodu
- położna/ ginekolog polecił wizytę u fizjoterapeuty urogin.

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: PRZYGOTOWANIE MIEDNICY DO PORODU : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- zmniejszenie ryzyka nacięcia krocza przy porodzie
- przygotowanie krocza do porodu
- zmniejszenie dolegliwości do porodu
- zwiększenie ruchomości ciała do porodu do pozycji wertykalnych
- przygotowanie ciała/miednicy do porodu
- nauka oddychania do porodu, gwizdek do porodu
- położna/ ginekolog polecił wizytę u fizjoterapeuty urogin.
- I poród cc teraz plany na poród drogami natury, jak się przygotować
- ćwiczenia w połogu, jak się przygotować

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: UŁOŻENIE DZIECKA : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- ułożenie miednicowe, pomoc w obrocie dziecka w ciąży
- położna/ ginekolog polecił wizytę u fizjoterapeuty urogin.

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: WARSZTAT INDW. MASAŻ KROCZA : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- nauka masażu krocza przez partnera
- rola partnera w ciąży
- przygotowanie krocza do porodu
- ochrona krocza przed nacięciem
- zmniejszenie ryzyka nacięcia krocza przy porodzie

Fizjo trzyMamy
CIĄŻA: WARSZTAT INDW. MASAŻ KROCZA + PRĄDY TENS : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- w jakim szpitalu są prądy TENS do porodu
- nauka wykorzystania prądów Tens do porodu
- rola partnera przy porodzie
- metody niefarmakologiczne przeciwbólowe w porodzie
- jak wypożyczyć prądy Tens
- zmniejszenie bólu porodowego
- nauka masażu porodowego przez partnera
- kiedy wykonywać masaż przy porodzie
- zmniejszenie bólu krzyżowego
- zmniejszenie bólu porodowego

Fizjo trzyMamy
PO PORODZIE: ROZEJŚCIE MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA/PRZEGLĄD PO PORODZIE: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- rozejście mięśni prostych brzucha
- słaby brzuch po porodzie
- słaba kresa biała
- duży brzuch po porodzie
- przegląd po porodzie
- kontrola po porodzie
- powrót do aktywności fizycznej po porodzie
- jak ćwiczyć, żeby sobie nie zaszkodzić
- kiedy mogę zacząć ćwiczyć

Fizjo trzyMamy
PO PORODZIE: TERAPIA BLIZNY/PRZEGLĄD PO PORODZIE: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- co robić z blizną po cc
- co robić z blizną po nacięciu krocza
- co robić z blizną po zabiegu ginekologicznym w tym laparoskopia
- brak czucia w okolicy blizny cc
- fałdka nad blizną cc/nawis skóry nad blizną
- bolesne współżycie po cc
- bolesne współżycie po pn
- zaczerwienienie blizny po cc
- ciągnięcie blizny
- zrosty w bliźnie
- kolejna ciąża i poród po cc
- ból nad blizną/pod blizną na co dzień lub przy aktywności fizycznej
- wzdęcia/gazy, gorsza perystaltyka jelit

Fizjo trzyMamy
PO PORODZIE: NIETRZYMANIE MOCZU, OBNIŻANIE NARZĄDÓW: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- przy kichnięciu/psiknięciu lecą kropelki moczu
- nietrzymanie moczu przy aktywności fizycznej/bieganiu
- wycieki moczu mimowolnie, nie wiem kiedy jest mokra bielizna
- naglące parcie, gdy jest potrzeba oddania moczu trzeba biec od razu do WC
- poczucie, że chce się oddać mocz, a prawie nic nie leci moczu
- po oddaniu moczu czuć zaleganie jeszcze moczu
- chodzenie na zapas , np. przed wyjściem z domu na spacer, do pracy
- przytrzymywanie moczu, chodzenie rzadko do toalety w ciągu dnia
- chodzenie kilka razy w nocy do toalety
- parcie w czasie oddania moczu
- nawracające infekcje moczowo - płciowe
- parcie przy oddaniu stolca
- nietrzymanie stolca
- naglące parcie, gdy jest potrzeba oddania stolca trzeba biec od razu do WC
- hemoroidy
- odczucie kulki w pochwie
- ból krocza po przeciążenIu, np po spacerze
- gazy pochwowe, powietrze wychodzi przez pochwę
- ginekolog zasugerował, że narządy rodne są obniżone

Fizjo trzyMamy
PO PORODZIE: TERAPIA BÓLU SPOJENIA ŁONOWEGO, K. OGONOWEJ lub MASAŻ/TERAPIA BÓLU: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- ból spojenia łonowego od ciąży i teraz po porodzie
- ból spojenia łonowego od porodu
- ból spojenia łonowego przy przekładaniu z boku na bok lub na specerze
- lekarz stwierdził rozejście spojenia łonowego po porodzie
- ból k. ogonowej podczas siedzenia i karmienia dziecka
- ból k. ogonowej przy dłuższym siedzeniu
- ból k. ogonowej podczas siedzenia w pracy / na twardym
- ból na dole kręgosłupa i promieniuje w bok
- ból biodra przy leżeniu na boku , np przy karmieniu
- ból biodra na spacerze/po spacerze
- ból biodra przy aktywności fizycznej
- ból biodra na co dzień
- ból biodra podczas miesiączki
- ból szyi,barków
- drętwienie rąk
- ból głowy
- kłucie w łopatkach
- ból lędźwi
- ból pośladka
- promieniowanie z kręgosłupa do pośladka/nogi
- napięte plecy
- zatykanie w klatce piersiowej
- ciężkość oddechu

Fizjo trzyMamy
PO PORODZIE: MASAŻ MODELUJĄCY: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- duży brzuch po porodzie
- nie schodzą mi boczki po porodzie
- biodra duże po porodzie, nie mieszczę się wu ubraniach
- dodatkowe kg i nie schodzą po porodzie
- cellulit po porodzie

Fizjo trzyMamy
FIZJOTERAPIA STOMATOLOGICZNA: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- przygotowanie miednicy do porodu
- bolesne współżycie
- bolesne miesiączki
- (nie)płodność
- nietrzymanie moczu
- nadmierne napięcie mięśniowe w miednicy
- zaciskanie zębów
- zgrzytanie zębami
- bruksizm
- starcie zębów
- przed założeniem aparatu ortodontycznego
- w trakcie leczenia ortodontycznego
- po zdjęciu aparatu ortodontycznego
- przed usunięciem zęba
- po usunięciu zęba
- szczękościsk
- ból w szczęce po wizycie u dentysty
- ból w szczęce po długotrwałym otwieraniu buzi
- przeskakiwanie żuchwy
- zbaczanie żuchwy w lewo / prawo
- klikanie, strzelanie, trzeszczenie żuchwy (w stawach skroniowo-żuchwowych)
- blokowanie żuchwy / stawu skroniowo-żuchwowego
- blokowanie żuchwy / stawu skroniowo-żuchwowego
- ograniczony zakres ruchu w stawach skroniowo-żuchwowych
- asymetrie twarzy
- zaburzenia czucia w obrębie twarzy
- zaburzenia czucia języka
- szumy uszne
- piski w uszach
- bóle ucha
- częste bóle gardła
- chrypka
- napięciowe bóle głowy
- migrena
- zawroty głowy
- bóle szyi
- bóle barków
- nieprawidłowa postawa ciała (wysunięta do przodu głowa, uniesione barki)
- przeżywany duży stres, silne emocje

Fizjo trzyMamy
FIZJOTERAPIA DZIECI: przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Małych Pacjentów:
- dziecko ma stwierdzoną asymetrię, co zrobić
- dziecko odchyla się, pręży
- duża płaczliwość
- sprawdzenie rozwoju dziecka w ... mc życia
- dziecko nie chce leżeć na brzuchu
- dziecko nie obraca się na brzuch
- noworodek wysoko unosi głowe, czy to dobrze
- dziecko ma swoja ulubioną stronę, nie chce odwracać głowy na drugą stronę
- dziecko ma płaską główkę
- problem z ubieraniem body/bluzki, rączki są sztywne
- dziecko jest bardzo niespokojne
- dziecko nie daje się odłożyć, czy są jakieś techniki wyciszające
- dziecko ma już 9 -10miesięcy i nie czworakuje
- dziecko ma wysoko uniesione barki, w czasie kąpieli nie mogę umyć szyjki
- gdy dziecko chodzi stawia krzywo nóżki
- dziecko ma już rok, a jeszcze nie chodzi
- dziecko garbi się

Fizjo trzyMamy
DIETETYK KOBIECA: PŁODNOŚĆ, ENDOMETRIOZA, CIĄŻA, PO PORODZIE i inne. : przykładowe problemy, które dotyczą Naszych Pacjentek:
- wspomaganie płodności naturalnej lub in vitro/inseminacja
- bolesne miesiączki
- endometrioza
- regulacja cyklu miesiączkowego
- insulinooporność
- dodatkowe kg po porodzie
- zespół napięcia przedmiesiączkowego
- niedokrwistość
- hemoroidy
- zmniejszone libido
- dojście do siebie po porodzie
- kompleks terapii z fizjoterapeutą uroginekologicznym
- infekcje intymne