Specjaliści


Fizjoterapeuta, Doradca Noszenia ClauWi

mgr Paulina Mróz

Mgr Fizjoterapii Paulina Mróz, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Posiadam doświadczenie w zakresie fizjoterapii leczniczej oraz kosmetycznej. Specjalizacją, a zarazem pasją jest tematyka dotycząca kobiet w ciąży, rewitalizacji poporodowej oraz dzieci. Posiadam kursy oraz wieloletnie doświadczenie w masażach leczniczych z elementami osteopatii u kobiet w ciąży, masażach wspomagających odchudzanie, leczniczych oraz plastrowaniu kinesiotaping.  Moją ambicją jest zapewnienie kompleksowej opieki, dlatego też prowadzę warsztaty m.in. w różnych szkołach rodzenia z zakresu fizjoterapii mięśni dna miednicy, kompleksowej terapii dla kobiety w połogu oraz specjalistyczną terapię w rozejściu mięśnia prostego brzucha. Prowadzę również warsztaty z zakresu nauki masażu dla par w ciąży dotyczący masażu kręgosłupa, kończyn dolnych czy masażu porodowego wraz z prądami Tens jako niefarmakologiczny sposób łagodzenia bólu porodowego.

Swoje usługi rozwijam w kierunku dzieci poprzez prowadzenie warsztatów i wizyt indywidualnych z prawidłowej pielęgnacji, rozwoju i oceny napięcia mięśniowego dziecka czy ucząc rodziców masażu Shantala niemowląt, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Jestem również doradcą chustonoszenia ClauWi® oraz prelegentką na warsztatach Planeta Dziecko oraz Świadoma Mama. Współpracuję m.in z Fundacją, Centrum Inicjatyw Rodzinnych  oraz jestem Partnerem Karty Dużej Rodziny Miasta Poznań.

Moje profesjonalne i kompleksowe podejście potwierdzają zdobyte certyfikaty oraz ciągły rozwój w swojej specjalizacji, ponieważ wyznaje zasadę że nie można stać w miejscu.

 

Prywatnie mama Marcelinki, miłośniczka książek oraz tańca ;)

 

 


Fizjoterapeuta

mgr Alicja

Mgr. Fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.

Moją pasją jest pomaganie kobietom w okresie okołoporodowym, a także po porodzie. Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo w tym okresie potrzebna jest fizjoterapia, a także aktywność fizyczna. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapii manualnej, techniki powięziowe oraz osteopatyczne, a także taping medyczny.

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w kursach m.in.: Aktywność kobiet w ciąży i po porodzie, Kinesiotaping medyczny kobiet w ciąży, Blizna - terapia kompleksowa oraz warsztatach: Tkanki miękkie w praktyce fizjoterapeutycznej, Psychosomatyka w pracy fizjoterapeuty...

W Fizjo TrzyMamy zajmuję się masażem, terapią w rozejściu mięśnia prostego brzucha, terapią blizny  oraz prowadzę treningi dla kobiet w ciąży i po ciąży (z maluszkami).

Prywatnie jestem mamą Jagienki, uwielbiam sport i dobrą książkę :)


Fizjoterapeuta

mgr Monika

Mgr fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Moją pasją jest fizjoterapia kobiet w ciąży oraz po porodzie, zarówno poprzez pracę w gabinecie, jak i w formie ćwiczeń fizycznych.

Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach m.in. masaż kobiet w ciąży, ćwiczenia kobiet w ciąży oraz mam po porodzie, kinesiotaping kobiet w ciąży, reedukacja mięśni dna miednicy. Stale dążę do tego, by powiększać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje w dziedzinie fizjoterapii kobiet, dlatego rozpoczęłam uczestnictwo w cyklu szkoleń fizjoterapii uroginekologicznej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Jestem także certyfikowaną terapeutką metody McKenziego i zajmuję się pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. W swojej pracy wykorzystuję głównie masaż i techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, wspomagam się też kinesiotapingiem oraz igłoterapią.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży, kuchni świata oraz sportu.


Fizjoterapeuta

mgr Paulina


Fizjoterapeuta

mgr Justyna

Absolwentka fizjoterapii na AWF w Poznaniu, uczestniczka wielu kursów rehabilitacyjnych dotyczących neurorozwoju dzieci. Terapeuta NDT-Bobath Baby, integracji sensomotorycznej, instruktor pływania. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją niemowląt i dzieci starszych z różnymi problemami dotyczącymi m.in. zaburzeń rozwojowych niemowląt, wad postawy ciała, wad stóp, kolan, zaburzenia integracji sensomotorycznej i wiele innych. Ponadto ukończyłam kurs diagnostyczny (Metoda Prechtla), który pozwala ocenić czy naturalne swobodne ruchy noworodka a później niemowlaka są prawidłowe. Dodatkowo rozwijam się naukowo pracując na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od wielu lat prowadzę również zajęcia dla niemowląt w wodzie. Swoją prace traktuje jako hobby, kocha najmłodszych i zaraża swoim uśmiechem.


W fizjo TrzyMamy zajmuję się fizjoterapią dzieci oraz prowadzi warsztaty: "Prawidłowa pielęgnacja dziecka, czyli jak rozwój malucha może być wspierany przez rodzica"


Fotograf

Aleksandra Mazurek

więcej na fotografiazwizazem.pl


do góry