Specjaliści


Fizjoterapeuta, Doradca Noszenia ClauWi

Paulina Mróz

Mgr fizjoterapii Paulina Mróz, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Posiadam doświadczenie w zakresie fizjoterapii leczniczej oraz kosmetycznej. Specjalizacją, a zarazem pasją jest tematyka dotycząca kobiet w ciąży, rewitalizacji poporodowej oraz dzieci. Posiadam kursy oraz wieloletnie doświadczenie w masażach leczniczych z elementami osteopatii u kobiet w ciąży, masażach wspomagających odchudzanie, leczniczych oraz plastrowaniu kinesiotaping.  Moją ambicją jest zapewnienie kompleksowej opieki, dlatego też prowadzę warsztaty m.in. w różnych szkołach rodzenia z zakresu fizjoterapii mięśni dna miednicy, kompleksowej terapii dla kobiety w połogu oraz specjalistyczną terapię w rozejściu mięśnia prostego brzucha. Prowadzę również warsztaty z zakresu nauki masażu dla par w ciąży dotyczący masażu kręgosłupa, kończyn dolnych czy masażu porodowego wraz z prądami Tens jako niefarmakologiczny sposób łagodzenia bólu porodowego.

Swoje usługi rozwijam w kierunku dzieci poprzez prowadzenie warsztatów i wizyt indywidualnych z prawidłowej pielęgnacji, rozwoju i oceny napięcia mięśniowego dziecka czy ucząc rodziców masażu Shantala niemowląt, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Jestem również doradcą chustonoszenia ClauWi® oraz prelegentką na warsztatach Planeta Dziecko oraz Świadoma Mama. Współpracuję m.in z Fundacją, Centrum Inicjatyw Rodzinnych  oraz jestem Partnerem Karty Dużej Rodziny Miasta Poznań.

Moje profesjonalne i kompleksowe podejście potwierdzają zdobyte certyfikaty oraz ciągły rozwój w swojej specjalizacji, ponieważ wyznaje zasadę że nie można stać w miejscu.

 

Prywatnie mama Marcelinki, miłośniczka książek oraz tańca ;)

 

 


Fizjoterapeuta

Alicja

Mgr fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Moją pasją jest pomaganie kobietom w okresie okołoporodowym, a także po porodzie. Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo w tym okresie potrzebna jest fizjoterapia, a także aktywność fizyczna. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapii manualnej, techniki powięziowe oraz osteopatyczne, a także taping medyczny.

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w kursach m.in.: Aktywność kobiet w ciąży i po porodzie, Kinesiotaping medyczny kobiet w ciąży, Blizna - terapia kompleksowa oraz warsztatach: Tkanki miękkie w praktyce fizjoterapeutycznej, Psychosomatyka w pracy fizjoterapeuty...

W Fizjo TrzyMamy zajmuję się masażem/terapią bólu, terapią w rozejściu mięśnia prostego brzucha, terapią blizny oraz prowadzę treningi dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Prywatnie jestem mamą Jagienki, uwielbiam sport i dobrą książkę :)


Fizjoterapeuta

Monika

Mgr fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Moją pasją jest fizjoterapia kobiet w ciąży oraz po porodzie, zarówno poprzez pracę w gabinecie, jak i w formie ćwiczeń fizycznych.

Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach m.in. masaż kobiet w ciąży, ćwiczenia kobiet w ciąży oraz mam po porodzie, kinesiotaping kobiet w ciąży, reedukacja mięśni dna miednicy. Stale dążę do tego, by powiększać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje w dziedzinie fizjoterapii kobiet, dlatego rozpoczęłam uczestnictwo w cyklu szkoleń fizjoterapii uroginekologicznej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Jestem także certyfikowaną terapeutką metody McKenziego i zajmuję się pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. W swojej pracy wykorzystuję głównie masaż i techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, wspomagam się też kinesiotapingiem oraz igłoterapią.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży, kuchni świata oraz sportu.Fizjoterapeuta

Natalia

Mgr fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na co dzień zajmuję się diagnostyką funkcjonalną i terapią neurorozwojową noworodków, niemowląt i małych dzieci. Prowadzę terapię wg koncepcji NDT Bobath. Stale kształcę się uzupełniając swoją widzę
i umiejętności w zakresie rehabilitacji niemowląt i małych dzieci, biorąc regularnie udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.
W swojej pracy pamiętam, że „Kiedy śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat.” - Janusz Korczak.


do góry